Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Сьогодні на акціях протесту в Білорусі правозахисники повідомляють про майже 180 затриманих

13 грудня, 2020 - 19:32
Фото: Reuters

За даними незареєстрованого в Білорусі правозахисного центру "Весна", кількість затриманих на несанкціонованих акціях протесту в республіці в неділю склала 179 людей, передає Інтерфакс-Україна.

Списки правозахисного центру продовжують оновлюватися.

За даними правозахисників, найбільше затриманих в Мінську. Затримання проводилися також в селищі Боровляни, Смолевичах і Бресті.

За інформацією Білоруської асоціації журналістів, на акції в Мінську був затриманий журналіст телеканалу "Белсат".

Несанкціоновані акції протесту пройшли в різних районах білоруської столиці та інших містах республіки, люди з біло-червоно-білою символікою збиралися в колони. Точну кількість учасників оцінити складно. Силовики перешкоджали проведенню маршів, проводили затримання.

Разом із тим, це перша протестна неділя, коли в Мінську не вимикали мобільний інтернет і не закривали станцій метро.

У Білорусі з 9 серпня тривають масові акції протесту проти підсумків виборів президента, на яких переможцем оголошений чинний глава держави Олександр Лукашенко, котрий займає цей пост з 1994 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ