Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Громадяни у віці 60+ зможуть витратити "тисячу для вакцинованих" на соціальні потреби

13 грудня, 2021 - 15:27
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Повністю вакциновані проти COVID-19 українці у віці 60+ зможуть уже з січня витратити 1 тис. грн на соціальні потреби, зокрема на ліки.

Про це на своїй сторінці у Twitter заявив президент України Володимир Зеленський, пише "Інтерфакс-Україна".

"Програма "єПідтримка" розширюватиметься, щоб нею могли скористатись якнайбільше українців. Громадяни у віці 60+ зможуть уже з січня витратити 1 тис. грн на соціальні потреби, зокрема на купівлю ліків. Умова: повна вакцинація проти COVID-19. Урядовці отримали необхідні доручення", - написав Зеленський.

Як повідомлялося, президент України 15 листопада заявив, що кожен українець, щеплений двома дозами вакцини від COVID-19, зможе отримати 1 тис. грн на спорт, подорожі та відвідування культурних закладів.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що кошти буде виплачено на віртуальні платіжні картки через "Дію". На це у 2021 році буде передбачено 3 млрд грн із загального фонду бюджету і стільки ж – на наступний рік із можливістю розширення фінансування. Виплати не оподатковуватимуться і не вплинуть на виділення субсидій. Водночас планувалося, що кошти можна буде витратити на придбання квитків у кіно, театр, концерт, заняття спортом, подорожі Україною потягом або літаком.

Запуск програми "єПідтримка" призначено на 19 грудня.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ