Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

На Міжнародному саміті партнерства у Мумбаї презентували інвестиційний потенціал України

14 січня, 2019 - 13:45
Фото: Facebook

13 січня 2019 року Перший віце-прем'єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів презентував торговельно-економічний та інвестиційний потенціал України на XXV Міжнародному саміті партнерства, який проходить у Мумбаї (Індія).

У своєму виступі Степан Кубів підкреслив, що Україна є надійним партнером для торгівлі та інвестиційної співпраці, а українська економіка демонструє стале зростання, передає Прес-служба Мінекономрозвитку на офіційному сайті.

“Україна має широкий спектр проектів у різних сферах, привабливих для залучення інвестицій та розвитку виробництва якісної продукції із високою доданою вартістю. Це агроіндустрія та енергетика, промисловість загалом і авіабудування, зокрема, включаючи ремонт та обслуговування літаків, постачання гвинтокрилів для потреб медицини та інших цивільних потреб. Усе це може зацікавити індійський бізнес. Ми в свою чергу пропонуємо максимально сприятливий діловий клімат”, - підкреслив Перший віце-прем‘єр-міністр.

Степан Кубів зауважив, що уже зараз торгівля між Україною та Індією має позитивну динаміку: за 10 місяців 2018 року двосторонній товарообіг склав $2,3 млрд, де експорт української продукції складає понад $1,8 млрд. Таким чином, Індія є найбільшим торговельним партнером України серед країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

“Серед ключових завдань нашої подальшої співпраці має бути промислова кооперація між бізнесом України та Індії. Для цього слід ефективно використати інструменти двосторонніх міжурядових комісій та їх робочих груп за окремими напрямками. Проведення таких груп найближчим часом дозволить зберегти позитивну динаміку міждержавного діалогу та посилити взаємодію між підприємцями наших країн”, - наголосив Степан Кубів.

Степан Кубів повідомив, що дав низку інтерв'ю місцевим ЗМІ, бо інтерес до України в Індії надзвичайно великий. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Перебуваючи з робочим візитом у Мумбаї, Степан Кубів говорив про налагодження міжрегіональних проектів співпраці Україна-Індія з Головним міністром штату Махараштра, а міністра комерції, промисловості та цивільної авіації Індії запевнив, що крім агропродукції Україна готова постачати до Індії промислову продукцію для енергетики, авіапрому включаючи обслуговування і ремонт, а ще гвинтокрили для медичних та інших цивільних потреб.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...