Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Біля чернівецьких супермаркетів поставлять пункти прийому батарейок

14 лютого, 2013 - 14:43

Екологічні кутки для збору батарейок біля магазинів міста планують встановити в Чернівцях. Про це повідомили в прес-службі Чернівецької ОДА. Організують збір батарейок спочатку біля великих супермаркетів. Згодом ці батарейки направлятимуть до Львова на завод "Аргентум", де їх перероблятимуть.

"Згідно з законодавством, хто продає батарейки, той має їх і збирати. Було б добре встановити екологічні кутки біля магазинів міста для збору батарейок. Для початку такі кутки можна встановити біля великих супермаркетів", - розповів начальник держуправління охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області Борис Баглей.

Згідно з офіційними даними, щодня в Україні купують десять тонн пальчикових батарейок, а потім викидають. Одна батарейка забруднює 20 квадратних метрів землі.
 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: NEWSru

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ