Зі сторони барикади на вул. Грушевського знову пішов чорний дим, передає кореспондент УНН.
Як зазначив один із охоронців на вулиці Грушевського: “Поки ми тільки гріємось, а далі побачимо”.
Близько барикади невелика кількість мітингувальників. Чорний дим валить з вул. Грушевського в сторону Європейської площі.
Нагадаємо, сьогодні, 14 лютого 2014 року, був звільнений останній із 234 активістів – Дмитро Полтавець. Враховуючи виконання владою вимог Майдану щодо звільнення заручників, Рада ВО “Майдан” вважає можливим виконати вимоги Закону України “Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань”, що дозволить уникнути силового сценарію подій. Про це йдеться в заяві Ради Майдану.
Цю заяву на брифінгу в Штабі національного спротиву оприлюднив член Ради ВО “Майдан” Андрій Дзиндзя.
"Переконані, що такий крок дозволить зберегти найцінніше — це тисячі наших побратимів, яким загрожують багаторічні ув’язнення. Разом із тим, ми попереджаємо владу, що якщо вона знову розгорне репресії проти активістів та мітингувальників, піде на зрив процесу мирного розв’язання кризи, то наші дії будуть значно масштабніші, ніж просто повернення на вихідні позиції", - йдеться в заяві.
"Це не означає, що ми здаємо приміщення, це не означає, що ми зносимо барикади, тобто ми відновлюємо рух по вул. Грушевського частково", - пояснив активіст Майдану Андрій Дзіндзя.
Як повідомлялось, сьогодні Рада ВО “Майдан” прийняла рішення щодо виконання Закону “Про амністію”. Про це на прес-конференції у Будинку профспілок заявив нардеп Сергій Соболєв.
Раніше УНН повідомляв, під час брифінгу Генеральний прокурор України Віктор Пшонка заявив, що станом на сьогодні, 14 лютого, всі особи, які були взяті під варту за участь у січневих подіях, вийшли на свободу.
Нагадаємо, 29 січня парламент голосами переважно провладних депутатів підтримав законопроект регіонала Юрія Мірошниченка про так звану “амністію”. Закон передбачає звільнення від відповідальності заарештованих під час акцій протесту за умови, якщо протестувальники звільнять захоплені адмінбудівлі.
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!




