Не думкам треба вчити, а думати.
Іммануїл Кант, німецький філософ, письменник, антрополог, фізик, бібліотекар, педагог, основоположник німецької класичної філософії

На 84 році життя помер чоловік королеви Данії принц Хенрік

14 лютого, 2018 - 09:35
Фото: thecut.com

Чоловік королеви Данії Маргрете II принц Хенрік помер 13 лютого. Про це сьогодні повідомила прес-служба Королівського палацу.

"Його Королівська Високість принц Хенрік помер уві сні у вівторок, 13 лютого, о 23:18 у замку Фреденсборг. Поруч з принцом перебували Її Величність королева та два сини", - йдеться в повідомленні.

Принцу Хенріку було 83 роки. 28 січня він був госпіталізований у відділення легеневої хірургії для обстеження пухлини в лівій легені. Вона виявилася доброякісною.

Раніше прес-служба Королівського палацу повідомила про погіршення стану здоров'я принца під час відпочинку в Єгипті.

На початку серпня 2017 року принц заявив, що не бажає бути похованим поруч зі своєю дружиною в соборі Роскілле (усипальниця датських королів), як планувалося раніше. У Данії не секрет, що принц Хенрік завжди був незадоволений своїм титулом, який ставив його в нерівне становище з дружиною.

Королева Данії Маргрете II (77 років) зустріла свого чоловіка в Лондоні в середині 1960-х років в Лондонській школі економіки за обідом у спільних друзів. Однак тоді особливого враження француз на Маргрете не справив. Навесні 1966 року вони знову зустрілися на одному з весіль в Шотландії, і там, за розповідями самої королеви, вона зрозуміла, що закохалася. Влітку 1967 року пара одружилася. У подружжя двоє синів — Фредрік і Йоаким, а також вісім онуків. У 2017 році королева Маргрете II і принц Хенрік відзначили золоте весілля.

Джерело: 112 Україна

Новини партнерів

Loading...