Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Саакашвілі у Нідерландах отримав право на проживання і роботу в ЄС

14 лютого, 2018 - 18:08
Фото з Facebook-сторінки Міхеіла Саакашвілі

Колишній голова Одеської ОДА, екс-президент Грузії та лідер опозиційного українського "Руху нових сил" Міхеіл Саакашвілі в Амстердамі отримав посвідчення особи, що дає право на проживання і роботу в Євросоюзі. Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Сьогодні в Амстердамі, вперше за останній час, у мене з’явився документ, що засвідчує мою особу. Відразу по прибуттю у Нідерланди мені вручили посвідчення особи, що дає право на проживання і роботу в Євросоюзі, вся процедура зайняла всього кілька хвилин. Але я як ніколи рішуче налаштований повернути своє українське громадянство", — йдеться в повідомлені.

Раніше повідомлялось, що Саакашвілі звернувся по допомогу до Євросоюзу та, зокрема, канцлерки Німеччини Анґели Меркель. Заява політика пролунала після його видворення з України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ