Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

В уряді США щотижня обговорюють підтримку України

14 лютого, 2019 - 18:17
Фото: mil.gov.ua

Заступник помічника міністра оборони США Лора Купер заявляє, що в уряді США регулярно порушується питання підтримки України.

"Сьогодні ми спостерігаємо одностайну міжнародну підтримку та розуміння викликів, які стоять перед Україною, а також те, якими зусиллями Україна стримує агресію РФ та бореться за незалежність і територіальну цілісність. І щотижня в американському уряді йде обговорення, які дії потрібно зробити, щоб підтримати Україну", - зазначила Л.Купер у четвер під час робочої зустрічі з міністром оборони України Степаном Полтораком у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі, передає прес-служба Міністерства оборони Українина офіційному сайті.

Зі свого боку С.Полторак висловив подяку позиції уряду США щодо підтримки України. "Ми захищатимемо нашу країну і всі європейські цивілізовані цінності до кінця. І ми цінуємо активну позицію США щодо підтримки України", - сказав С.Полторак.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ