Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

У Львові студенти влаштували акцію проти міністра освіти

14 лютого, 2022 - 22:56

Кілька десятків студентів сьогодні на площі Ринок у Львові провели акцію «Якщо любиш – піди! #ШКАРЛЕТГЕТЬ». Організувало її «Студентське братство Львівщини».

Учасники акції одягнули собі на обличчя маски із зображенням Сергія Шкарлета, Іллі Киви та Дмитра Табачника. В руках вони тримали плакати із написами: «Нам личить твоя відставка», «Боже, яке воно кончене», «У тобі так багато плагіату», «Сергію, нам час розійтися» тощо.

«Сьогодні ми вийшли на протест за якісну систему освіти в Україні. А справжнім чортом, який об’єднав студентів України, став міністр освіти і науки Сергій Шкарлет - плагіатор і корупціонер. Попри численні листи від органів студентського самоврядування українських університетів до прем'єр-міністра та Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій, відставки міністра-плагіатора не досягнуто. Тому студентська спільнота України виходить на протест проти Сергія Шкарлета у День Закоханих! Ми виходимо на протести з однією вимогою - Шкарлет має піти!», - заявили організатори акції.

За їхніми словами, Міністерство освіти і науки має очолити фахівець із незаплямованою репутацією. Бо теперішній міністр, Сергій Шкарлет, це - плагіат у наукових роботах, перевищення владних повноважень та співпраця з адептами Януковича.

Павло Паламарчук, "День", Львів

Більше фото з акції - у фоторепортажі "Дня"

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ