Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Любомир Гузар сподівається, що новий папа незабаром відвідає Україну

14 березня, 2013 - 14:08

Блаженніший Любомир Гузар сподівається, що новий папа Римський Франциск І (Хорхе Маріо Бергольо) відвідає Україну, передають «Комментарии». Про це він сказав під час прес-конференції.

«Оскільки сьогоднішній Папа наділений такими знаннями про Україну і має таку сентиментальну прихильність до українців, можна сподіватися, що він відвідає Україну. Коли і як - це важко спрогнозувати. Він має спочатку знайти себе. Аргентина та Італія - ​​Буенос-Айрес і Рим - це трохи різні світи. Тому Папа має звикнути до нового середовища, в якому йому доведеться тепер працювати», - зазначив Любомир Гузар.

За його словами, Папа Франциск буде дивитися на світ очима папи, який вийшов з Латинської Америки і перед ним стоять нові завдання, але у нього є і нові можливості.

Також Любомир Гузар розповів, що патріарх УГКЦ Святослав зараз перебуває в Римі на засіданні релігійного товариства «Свята Софія». За словами Гузара, можливо, якщо буде привід, він запросить Папу відвідати Україну.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Комментарии

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ