Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Канада розширила санкції проти Сирії, - Фріланд

14 квітня, 2017 - 17:51
Фото Reuters

Канада вирішила додати нові імена сирійських посадовців до своїх санкційних списків.

Про це заявила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд, повідомляє Укрінформ.

«Нові санкції проти ключових посадовців є частиною наших зусиль зі збільшення тиску на режим Асада заради примусу його до припинення насильства проти невинуватих дітей, жінок та чоловіків», - сказала Фріланд.

Вона наголосила на неприпустимості застосування хімічної зброї.

«Хімічна атака на сході провінції Ідліб, здійснена минулого тижня, є неприпустимим воєнним злочином. Канада разом із союзниками працює над припиненням війни у Сирії і притягненням до відповідальності організаторів злочинів», - зазначила міністр.

У МЗС уточнили, що нова хвиля замороження рахунків та заборони на проведення інших економічних операцій стосуватиметься 27 високопосадовців сирійського правлячого режиму. Таким чином, наразі канадські санкції діють проти 217 сирійських фізичних та юридичних осіб.

Нагадаємо, що сирійський уряд і опозиційні сили розпочали координовану евакуацію близько 10 тисяч осіб з чотирьох міст, які перебували в облозі протягом багатьох років.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ