Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

У МОЗ позитивно оцінили рішення мера столиці щодо продовження локдауну

14 квітня, 2021 - 19:40
Фото: Reuters

Радник міністра охорони здоров'я Максима Степанова з питань біологічної безпеки, головний епідеміолог Міністерства охорони здоров'я Наталія Виноград вважає рішення київського мера Віталія Кличка про продовження локдауну в Києві правильним і раціональним.

Про це передає "Інтерфакс-Україна".

"Коли ми говоримо про різні варіанти реагування на епідемію, тут є декілька сценаріїв. В цьому варіанті я дуже підтримую мера Кличка. Ухвалено абсолютно правильне раціональне рішення, він відповідає за життя людей. Київ - це мегаполіс. Це висока щільність популяції, високі міграційні процеси у результаті великих обсягів цілеспрямованого переміщення потоків населення. Всі ці ризики притаманні Києву", - зазначила радник міністра в ефірі телеканалу "Україна 24".

Вона наголосила, що Київ є зоною високого ризику інфікування для населення.

"Ще у січні ми прогнозували, що Київ буде територією високого ризику та найбільших наслідків епідемічних ускладнень у разі проникнення на територію України британського та інших штамів. Нові штами пробивають імунітет, і людина може бути повторно інфікована", - додала епідеміолог.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ