Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Уряд затвердив програму розвитку транскордонного співробітництва

14 квітня, 2021 - 18:03
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Кабінет міністрів затвердив Державну програму розвитку транскордонного співробітництва на 2021—2027 роки для підвищення конкурентоспроможності прикордонних регіонів України.

Як передає Укрінформ, про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

"Кабмін затвердив проєкт постанови "Про затвердження Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2021—2027 роки". Прийняття документу сприятиме підвищенню конкурентоспроможності прикордонних регіонів України шляхом формування добросусідських відносин із сусідніми країнами, вирішення спільних проблем соціально-економічного розвитку та реалізації проєктів транскордонного співробітництва", - написав Мокан.

Також він додав, що уряд ухвалив постанову "Про внесення змін до переліку населених пунктів, яким надається статус гірських", яким пропонується викласти у новій редакції Перелік із зазначенням територіальних громад і районів, до складу територій яких включено відповідні населені пункти згідно з новим адміністративно-територіальним устроєм України.

За повідомленням Міністерства розвиту громад та територій, відтепер в Україні налічується 714 гірських населених пунктів, які розташовані на території 86 територіальних громад та входять до складу 16 районів у 4 областях. Мешканці гірських населених пунктів мають низку пільг. Зокрема, для них розмір державних пенсій, стипендій, всіх видів державної матеріальної допомоги збільшується на 20%, а тарифні ставки та посадові оклади працівників підвищуються на 25%.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ