Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

З 23 травня Ізраїль відкриє кордони для туристів, які пройшли вакцинацію

14 квітня, 2021 - 15:17
Фото: Reuters

Кордони Ізраїлю будуть відкриті, починаючи з 23 травня, на першому етапі - для в'їзду груп іноземних туристів, котрі пройшли вакцинацію, зважаючи на легше їх відстежування і управління ними, повідомили Міністерство охорони здоров'я і Міністерство туризму Ізраїлю.

"Групи туристів почнуть прибувати з 23.05, згідно зі встановленою квотою. За результатами першого етапу буде перевірено можливість в'їзду туристів не в групах, якщо тенденція зниження захворюваності триватиме", - йдеться в повідомленні на сайті уряду Ізраїлю у вівторок.

Зазначається, що туристи повинні будуть здати ПЛР-аналіз перед посадкою в літак, а також ПЛР-тест і серологічний аналіз для доказу вакцинації або одужання після прибуття в аеропорт ім. Бен-Гуріона. Водночас проводитимуться подальші переговори з іншими державами для досягнення домовленості про визнання свідоцтв про вакцинацію з метою скасування необхідності в серологічному аналізі.

Найближчими днями правила буде оформлено у вигляді офіційного документа, що містить усі подробиці.

За словами міністра охорони здоров'я Ізраїлю Юлія Едельштейна, Ізраїль є першою державою, яка провела вакцинацію в повному обсязі, і громадяни Ізраїлю користуються плодами вакцинації насамперед.

"Після відкриття внутрішньої економіки настав час обережних і поміркованих послаблень у сфері туризму. Відкриття туризму є важливою звісткою для однієї з галузей, яка особливо постраждала в рік коронавірусу. Ми продовжимо розглядати можливості подальших послаблень відповідно до ситуації з захворюваністю", - зазначив міністр.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ