Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Львів у червні знову стане джазовою столицею світу

14 травня, 2013 - 18:52

Львів знову на кілька днів стане джазовою столицею Європи. У місті зберуться найкращі світові виконавці на ІІІ Міжнародному джазовому фестивалі Alfa Jazz Fest 2013, який відбуватиметься 13-16 червня.

Про це сьогодні, 14 травня, на прес-конференції повідомили організатори фестивалю.

Цьогорічний Alfa Jazz Fest триватиме чотири дні і обіцяє бути дуже насиченим і цікавим для кожного відвідувача. Гості фестивалю зможуть насолодитися джазовою музикою у виконанні справжніх світових легенд: Ел Ді Меоли, Чарлі Хейдена, Боббі Макферріна та інших. За словами організаторів, Україну теж представлятимуть сильні виконавці, серед яких: колективи «8ttitude», «Free Breath», «Gera Band», Джамала.

 «Я думаю, цього року Alfa Jazz Fest потрапить у світовий реєстр найкращих фестивалів світу, бо в європейському реєстрі цей фестиваль вже є. Мені здається, що це вже визнання і дійсно те, чим Україна може пишатися», – наголосив творчий куратор.

Концерти фестивалю цього року транслюватимуться наживо на YouTube, щоб глядачі з усього світу мали можливість почути улюблених виконавців і, таким чином, долучитися до фестивальної атмосфери. Про це повідомил авиконавчий директор фестивалю Наталя Горбачевська.

В останній день фестивалю організатори запрошують всіх охочих приєднатися до благодійного пробігу «Джазова миля», який відбудеться у неділю на пр. Свободи. Кожен учасник пробігу зможе зробити благодійний внесок. Всі зібрані кошти передадуть у Бориславську санаторну школу-інтернат, а переможець отримає право відкрити один із фестивальних днів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ