Чесність виростає тільки на ґрунті свободи.
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представник культурного руху шістдесятників

ООН відібрала 68 українських правоохоронців до бази даних своїх миротворців

14 червня, 2018 - 13:56
Фото: mvs.gov.ua

Представники ООН відібрали 68 українських правоохоронців - кандидатів у миротворці, 13 із них - військовослужбовці Національної гвардії України.

Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ України на офіційному сайті.

"Список затверджених офіцерів з їх результатами відправлять до Нью-Йорка, в поліцейське управління, там їхні дані внесуть до миротворчої бази, звідки комісія може направляти їх у місії", - йдеться у повідомленні.

Водночас в Україні в структурні підрозділи міністерства буде надано припис про проходження цих офіцерів військово-лікарської комісії (ВЛК) і надалі формуватимуться їхні виїзні справи.

Загалом на початковому етапі було 95 кандидатів на місію, правоохоронців з усіх структур МВС, зокрема 19 гвардійців. Кандидати підтверджували знання іноземної мови, складали іспити з водіння автомобіля і стріляли з пістолета Макарова.

Кількість місць для українських військовослужбовців у місіях ООН затверджено в такому співвідношенні: в Демократичній Республіці Конго - 5, у Південному Судані - 30-35, на Кіпрі - 10.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...