Якщо свобода взагалі щось значить, то це право говорити іншим те, чого вони не хочуть чути
Джордж Оруелл, британський письменник і публіцист

Прем'єр Грузії заявив про свою відставку

14 червня, 2018 - 10:25
Фото: 1tv.ge

Прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі у середу, 13 червня, заявив про свою відставку.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Квірікашвілі повідомив, що "завжди був і залишається командним гравцем" і йде з посади, бо бачить "настрої в команді". Він також визнав наявність суперечок із главою "Грузинської мрії" Бідзіною Іванішвілі. "Ми маємо деякі розходження з лідером правлячої партії", - цитує Квірікашвілі інформагенція Reuters.

Грузинські ЗМІ повідомляють, що минулого вівторка на закритому засіданні активу правлячої партії "Грузинська мрія" і членів уряду голова партії Іванішвілі різко розкритикував діяльність уряду.

Нагадаємо, падіння рейтингу правлячої партії та уряду Квірікашвілі відбулося на тлі масових протестів "проти несправедливості". Причиною протестів став вирок у справі про вбивство двох школярів в грудні 2017 року. Леван Дадунашвілі і Давид Саралідзе загинули під час масової бійки між учнями. Тбіліський міський суд 31 травня частково виправдав обвинувачених у цій справі.

У зв'язку з відставкою Георгія Квірікашвілі з поста прем'єр-міністра Грузії повноваження членів кабінету міністрів припинені, повідомляє грузинська служба Радіо Свобода.

Згідно з Конституцією, президент протягом семи днів має подати на пост прем'єр-міністра обраного парламентською більшістю кандидата, який, в свою чергу, протягом семи днів має обрати кандидатів на міністерські посади і представити їх парламенту для затвердження.

До формування нового складу уряду міністри колишнього кабміну стають тимчасово виконуючими свої обов'язки.

Нагадаємо, масова акція протесту з вимогами відставки прем'єра почалася в Тбілісі у зв'язку з минулим напередодні антинаркотическим рейдом у двох нічних клубах.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...