Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Нафтогаз знизив ціну на газ для населення

14 червня, 2019 - 15:48
Фото з відкритих джерел

НАК Нафтогаз в червні знизив ціну на газ для населення на 7,3% від раніше оголошеної.

У прес-службі компанії заявили, що ціна на 7,3% (або на 436,11 грн) нижче раніше оголошеної на травень.

У відповідності до постанови Кабінету міністрів України № 485 від 5 червня 2019 року вона складе 5553,89 грн за 1 тис. куб. м (без урахування ПДВ, вартості доставки та націнки постачальника).

У компанії відзначили, що зазначена вартість розрахована відповідно до постанови уряду № 485 від 5 червня 2019 року, згідно з яким НАК при визначенні ціни на газ для населення вибирає найменший з чотирьох показників.

Для прикладу, кінцева ціна газу для споживачів у Кіровоградській області з урахуванням ПДВ, вартості доставки та націнки постачальника в червні складе 7755,87 грн.

Кінцева ціна в інших регіонах залежить від тарифу на розподіл газу, встановленого НКРЕКП для відповідного обл- чи міськгазу. Постачальники газу зобов’язані інформувати своїх споживачів про кінцеву ціну.

«Новий механізм демонструє переваги конкурентного ринку. Ціна змінюється паралельно з ринковим паритетом і, завдяки цьому, споживач отримує чесні умови. Ми сподіваємося, що уряд найближчим часом також погодиться з нашою пропозицією щодо повної відміни цінового регулювання, що на додачу до прозорого ціноутворення дозволить кінцевому споживачеві обирати постачальника газу», — цитує прес-служба глави НАК Андрія Коболєва.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ