Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

У Зеленського хочуть змінити формулу "Роттердам+" на "Роттердам-"

14 червня, 2019 - 21:10
Фото Forbes Україна

Зеленський внесе до парламенту законопроект, яким планується запровадити нову формулу ціноутворення на електроенергію, що виробляється теплоелектростанціями – “Роттердам-“.

Про це повідомляє Громадське телебачення, посилаючись на слова Андрія Геруса.

За словами Геруса, у законопроекті президента буде передбачено нову формулу, за якою розраховуватимуть вартість вугілля, яке використовують теплоелектростанції для виробництва електроенергії. Так, з цієї формули планують прибрати вартість доставки вугілля з порту Роттердаму до України, яка була передбачена у формулі «Роттердам+».

Формулою «Роттердам-» буде передбачено можливість зниження вартості вугілля, яке постачається на українські ТЕС, залежно від його якості — загалом до 10%.

За розрахунками представника президента в уряді, формула «Роттердам+» призводила до збільшення вартості електроенергії та приносила енергогенеруючим компаніям 12 мільярдів гривень щороку.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ