Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Зеленський внесе зміни до Конституції задля закріплення в Україні незалежних регуляторів

14 червня, 2019 - 16:07
Фото АПУ

Президент Володимир Зеленський планує внести зміни до Конституції, які передбачають існування в Україні незалежних регуляторів та антикорупційних органів.

Про це повідомив представник Зеленського у Кабінеті міністрів Андрій Герус під час брифінгу в Адміністрації президента в ефірі Еспресо.TV

“Герус відреагував на рішення Конституційного суду, який визнав неконституційним закон про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.

За його словами, у команді президента хочуть передбачити у Конституції існування інституцій зі спеціальним статусом, на кшталт НКРЕКП.

“Цей самий орган може існувати, з такою ж назвою, але має бути змінена процедура його призначення та створення”, - сказав Герус.

Він зазначив, що рішення КСУ набуде чинності 1 січня 2020 року, оскільки суд відклав дату визнання неконституційним закону про НКРЕКП до 31 грудня 2019 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ