У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Від сьогодні у Києві діють нові тарифи на проїзд

14 липня, 2018 - 09:11
Фото Миколи Тимченка, "День"

У Києві від суботи, 14 липня, діють нові тарифи на проїзд у міському громадському транспорті. Це передбачено розпорядженням КМДА від 5 липня 2018 року.

Підвищення ціни за проїзд торкнеться метрополітену, тролейбусів, трамваїв, комунальних автобусів, фунікулера та міської електрички. Відтепер новий тариф складає 8 грн за одну поїздку.

Пасажири, які регулярно користуються громадським транспортом, платитимуть менше. Так, одна поїздка в метрополітені коштуватиме від 6 грн 50 коп. в разі поповнення безконтактної картки на 50 поїздок. Крім того, у столичній підземці замінять жетони - сині на зелені, коштуватимуть вони 8 грн за штуку.

Термін дії безконтактної картки в метро збільшується до року (раніше - 6 місяців) і обчислюватиметься не з дати останнього поповнення, а з дати останнього використання.

Кількість поїздок, одноразово придбаних на пластикову безконтактну картку, не може перевищувати 50 одиниць, а загальна кількість таких поїздок не може перевищувати 100 одиниць. Заставну вартість пластикової безконтактної картки встановлено в розмірі 15 грн. Вартість невикористаних поїздок, що залишилися на пластиковій безконтактній картці, термін якої минув, не повертається.

Крім цього, пасажири, які користуються місячними проїзними квитками платитимуть за 1 поїздку від 6 грн 14 коп. (у місячному проїзному квитку на 4 види транспорту) до 6 грн 50 коп. (у місячному проїзному квитку на 1 вид наземного транспорту). При цьому в місячних проїзних квитках на наземні види транспорту і міську електричку кількість поїздок буде необмеженою.

Встановлено таку вартість проїзних квитків:

- наземний транспорт (без обмеження кількості поїздок) - 390 грн;

- метрополітен (без обмеження кількості поїздок) - 610 грн;

- два види транспорту (наземний + метро на 46 поїздок) – 570 грн;

- два види транспорту (наземний + метро на 62 поїздки) – 670 грн.

Вводяться нові проїзні квитки у метрополітені:

- 10 поїздок на п'ять днів - 75 грн;

- 14 поїздок на 7 днів - 104 грн;

- 30 поїздок на 15 днів - 210 грн;

Очікується, що такі види проїзних квитків стануть зручними насамперед для туристів і гостей столиці.

Пільги на проїзд зберігаються для пенсіонерів, ветеранів АТО, чорнобильців та інших категорій населення.

Раніше придбані проїзні квитки залишаються дійсними на нинішній місяць, це ж стосується і безконтактних пластикових карт. До кінця липня дозволено використовувати раніше куплені жетони і талони без доплати, а також обміняти старі жетони на нові без доплати. Обмін жетонів (два і більше) можна здійснити на станціях "Майдан Незалежності", "Дорогожичі", "Політехнічний інститут" та "Дарниця" (вестибюль № 2).

У серпні квитки і жетони можна буде обміняти, але вже з відповідною доплатою.

Вже з 1 вересня раніше придбані жетони і квитки обміну не підлягатимуть і кошти за них також не повертатимуть.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: 112 Україна

Новини партнерів

Loading...