Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Супрун пропонує обмежити продаж тютюну

14 липня, 2019 - 18:07
Фото з відкритих джерел

Міністерство охорони здоров’я пропонує обмежити продаж тютюну та прирівняти електронні сигарети до звичайного куріння.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

У міністерстві хочуть заборонити продаж “жувального тютюну”; тютюну для самокруток; сигарет з понад 1 мг нікотину, 10 мг смоли та 10 мг монооксиду вуглецю; тютюнових виробів з вітамінами, кофеїном або іншими добавками; тютюнових виробів з добавками, що роблять дим кольоровим або полегшують його вдихання та засвоєння; тютюнових виробів з добавками, які мають концерогенні, мутагенні або репродутивно токсичні властивості у неспаленій формі.

Також МОЗ планує заборонити використання домішок, ароматів та нікотину у фільтрі, папері чи капсулах. Сигарети та тютюн для самокруток, які містять смакові та ароматичні добавки у фільтрі, папері чи капсулах, буде заборонено.

Окрім того, Супрун зазначає, що міністерство виступає з ініціативою прирівняти електронні сигарети до звичайного куріння та запровадити поняття електронних сигарет на законодавчому рівні. У цьому випадку курити електронні сигарети у приміщеннях також буде заборонено. Також тоді не дозволятиметься їх рекламувати.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ