Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

США планують запровадити нові санкції проти Китаю

14 липня, 2020 - 22:51
Фото: Інтерфакс

Офіційний Вашингтон налаштований вплинути на агресивну експансію КНР у регіоні Південно-Китайського моря, у тому числі шляхом запровадження нових індивідуальних або секторальних санкцій.

Про це заявив помічник держсекретаря США у справах Східної Азії й Тихого океану Девід Стілвелл, передає Укрінформ.

"Нічого не знімається з порядку денного", - підкреслив представник Держдепу, коментуючи запитання щодо можливості введення нових санкцій США проти Китаю.

Він зауважив, що Пекін використовує китайські державні ресурси в якості "тарана", щоби домогтися панівного впливу в регіоні. Тому, за його словами, у Вашингтоні не виключають введення цільових обмежень для фізичних та юридичних осіб Китаю.

"Це мова, яку китайці розуміють, – демонстративні та відчутні кроки", - підкреслив представник зовнішньополітичного відомства США.

Напередодні офіційний Вашингтон відкинув територіальні претензії Китаю на офшорні зони Південно-Китайського моря. У цьому зв'язку держсекретар США Майкл Помпео заявив, що США посилять свою політику для протидії претензіям Пекіна відповідно до міжнародного права.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ