Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Таксисти протестують під будівлею Кабміну

14 серпня, 2013 - 10:24
Фото з сайту taxiservice.com.ua (архівне)

Київські водії таксі протестують під стінами Кабінету міністрів України на знак протесту проти запропонованого Міністерством інфраструктури законопроекту "Про перевезення на таксі".

В даний час у Кабміну стоять близько 20-30 чоловік з синьо-жовтими прапорами з написом "Таксі столиці" і білою емблемою.

На протилежній стороні вулиці, навпроти будівлі Кабміну, також стоять водії і тримають плакати: "Кулуарний законопроект про перевезеннях на таксі від Мінінфраструктури розроблено в інтересах чиновників-кришевателів", "Директор департаменту автомобільного транспорту Мінінфраструктури Дмитро Петухов = господар донецької служби таксі?", "Вимагаємо відставки директора департаменту автомобільного транспорту Мінінфраструктури Дмитра Пєтухова"," Чиновники Мінінфраструктури кришують нелегальні таксі України". Крім того, по вул.Грушевського постійно проїжджають автомобілі таксі з прапорцями "Таксі столиці".

"Розроблений законопроект не гарантує відшкодування пасажирам шкоди в разі будь-яких інцидентів на дорозі. Нелегальний таксист вам ніколи не компенсує завдані збитки", - заявив журналістам керівник Спілки професійних водіїв таксі міста Києва Сергій Григоренко.

Протестувальники зазначають, що запропонований законопроект передбачає дублювання дозвільних функцій і фактично зводить нанівець ідею про передачу таких функцій органам місцевого самоврядування, оскільки передбачає можливість отримання дозволів на один автомобіль таксі в кількох адміністративних одиницях.

Підписанти звернення до прем'єра Миколи Азарова, віце-прем'єра Олександра Вілкула та міністра інфраструктури Володимира Козака, підготовленого організацією "Таксі столиці" і Союзом професійних водіїв таксі Києва, розкритикували норму планового багаторазового подорожчання дозволів на таксі протягом двох років. Крім того, вони підкреслюють, що законопроект не вирішує проблему тарифів і системи їх формування. Автори звернення просять прем'єра, віце-прем'єра і міністра інфраструктури врахувати їхні зауваження до законопроекту та звільнити з займаної посади директора департаменту автомобільного транспорту Мінінфраструктури Д.Петухова.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ