Кожен народ пізнається за його богами та символами.
Лев Силенко, український мислитель, філософ, історик, письменник, номінант на Нобелівську премію

Понад 50 релігійних та громадських організацій прийняли Резолюцію щодо українських політв'язнів РФ

14 серпня, 2019 - 21:58
Фото: preobraz.kiev.ua

У приміщенні Музею Блаженнішого Митрополита Володимира відбувся круглий стіл «Християнська освіта: досвід та перспективи». 

Ініціаторами проведення стали Науково-дослідна лабораторія християнської етики, психології та педагогідки НаУ «Острозька академія», Громадська організація «Всеукраїнська асоціація педагогів і психологів із духовно-морального виховання», Центр дослідження релігії НПУ ім. М.П. Драгоманова, Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, ГО «Несторівський центр» за участі Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України.

Як повідомляється на офіційному сайті ПЦУ, серед учасників заходу – керівники відділів християнської освіти; автори програм, підручників, посібників із духовно-морального виховання; керівники і члени шкіл та громадських організацій; методисти та вчителі з духовно-морального виховання, пов’язані із християнською освітою; керівники і організатори парафіяльних шкіл, християнських таборів тощо.

Головна мета заходу – узагальнити досвід та окреслити перспективи християнської освіти в державних й приватних закладах освіти та парафіяльних школах України. Піднімалися питання підготовки вчителів із християнської освіти в державних та приватних навчальних закладах, програми та навчально-методичне забезпечення.

Робота круглого столу «Християнська освіта: досвід та перспективи» продовжилась у Спасо-Преображенському соборі. Учасники заходу презентували низку видань, окреслили перспективи підготовки програм та навчально-методичного забезпечення з християнської освіти в державних й приватних закладах освіти та парафіяльних школах, а також проаналізували ефективність християнської освіти.

Під час засідання Круглого столу з питань релігійної свободи в Україні понад 50 релігійних та громадських організацій прийняли Резолюцію, яка вимагає від Російської Федерації припинити політичні переслідування та негайно звільнити усіх громадян України, ув’язнених за політичними мотивами в Росії та окупованому Криму, військовополонених та цивільних заручників на окупованому Донбасі, а також 24 українських військовополонених моряків, повідомляє ГО Інститут релігійної свободи на сторінці у Facebook.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ