У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії
Євген Коновалець — український громадсько-політичний діяч, полковник Армії УНР, голова Проводу Українських Націоналістів

Понад 50 релігійних та громадських організацій прийняли Резолюцію щодо українських політв'язнів РФ

14 серпня, 2019 - 21:58
Фото: preobraz.kiev.ua

У приміщенні Музею Блаженнішого Митрополита Володимира відбувся круглий стіл «Християнська освіта: досвід та перспективи». 

Ініціаторами проведення стали Науково-дослідна лабораторія християнської етики, психології та педагогідки НаУ «Острозька академія», Громадська організація «Всеукраїнська асоціація педагогів і психологів із духовно-морального виховання», Центр дослідження релігії НПУ ім. М.П. Драгоманова, Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, ГО «Несторівський центр» за участі Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України.

Як повідомляється на офіційному сайті ПЦУ, серед учасників заходу – керівники відділів християнської освіти; автори програм, підручників, посібників із духовно-морального виховання; керівники і члени шкіл та громадських організацій; методисти та вчителі з духовно-морального виховання, пов’язані із християнською освітою; керівники і організатори парафіяльних шкіл, християнських таборів тощо.

Головна мета заходу – узагальнити досвід та окреслити перспективи християнської освіти в державних й приватних закладах освіти та парафіяльних школах України. Піднімалися питання підготовки вчителів із християнської освіти в державних та приватних навчальних закладах, програми та навчально-методичне забезпечення.

Робота круглого столу «Християнська освіта: досвід та перспективи» продовжилась у Спасо-Преображенському соборі. Учасники заходу презентували низку видань, окреслили перспективи підготовки програм та навчально-методичного забезпечення з християнської освіти в державних й приватних закладах освіти та парафіяльних школах, а також проаналізували ефективність християнської освіти.

Під час засідання Круглого столу з питань релігійної свободи в Україні понад 50 релігійних та громадських організацій прийняли Резолюцію, яка вимагає від Російської Федерації припинити політичні переслідування та негайно звільнити усіх громадян України, ув’язнених за політичними мотивами в Росії та окупованому Криму, військовополонених та цивільних заручників на окупованому Донбасі, а також 24 українських військовополонених моряків, повідомляє ГО Інститут релігійної свободи на сторінці у Facebook.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ