Малоросійство — це не політика і навіть не тактика, лише завжди апріорна і тотальна капітуляція.
Євген Маланюк, український письменник, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

У Вінниці рятувальники провели видовищні змагання, щоб зібрати гроші на порятунок свого колеги (фото)

14 серпня, 2019 - 22:17
Фото: vn.dsns.gov.ua

За звання найсміливішого пожежника змагалися сьогодні понад 70 бійці ДСНС Вінниччині. Непрості, але видовищні випробовування влаштували на території спортивного комплексу відомства і запросила за глядачів усіх охочих вінничан. Упродовж дня 14 команд рятувальників демонстрували, як можна виконати підйом рукавних скаток сходовими маршами, що таке силовий тренажер, як відбувається прокладання рукавної лінії та подача води зі ствола у мішень та чому важливо за найкоротший проміжок часу врятувати «потерпілого» із вогню. Власне, порятунок людського життя став головною метою заходу, бо змагання «Firefighter Combat Challenge» мали благодійну мету – зібрати кошти для лікування підполковника ДСНС  Сергія Довганя, який нині бореться із важкою хворобою.

«Сергій Довгань має професію, яка відповідає за реагування, а не за тил. Він рятувальник, справжній офіцер, який не раз рятував людське життя, пройшов шлях від начальника караулу до заступника начальника відділу реагування. Але тепер настав час рятувати його. Тому в рамках обласних змагань ми вирішили провести благодійний збір грошей. Запросили долучитися усіх небайдужих. Відвідувачі мають можливість подивитися на змагання рятувальників, які демонструють свої професійні звички, і долучитися до збору пожертв заради порятунку Сергія», – сказав начальник ГУ ДСНС у Вінницькій області сказав Руслан Шевчук.

Для того, щоб зацікавити вінничан на території спорткомплексу розгорнули виставку техніки та обладнання, облаштували локацію з майстер-класами, фотозони. Малеча мала змогу спробувати себе у ролі рятувальника за всіма напрямками діяльності, посмакувати стравами із справжньої польової кухні, різними солодощами та напоями. Біля кожного імпровізованого атракціону благодійники встановили спеціальні прозорі скриньки, за допомогою яких цього дня було зібрано 60 тисяч гривень.

«Ми вдячні усім і кожному, хто підтримує нашу родину і допомагає врятувати мого чоловіка батька двох моїх синочків, – розповідає дуржина Сергія Тетяна Довгань. – Рік ми боролися з невідомою хворобою. Лікарі передбачали і онкологію, і аутоімунні зміни в організмі. Діагноз вибив землю з-під ніг – синдром Бадда-Кіарі, вкрай рідкісне захворювання, яке супроводжується тромбозом вен печінки. Консервативно це не лікується. Врятувати може лише пересадка. Провести операцію готові лікарі з центру хірургії і трансплантології у Мінську. Питання залишається у грошах. Потрібно 125 тисяч доларів. На сьогодні ми маємо менше третини. Тож просимо усіх небайдужих людей про допомогу».

Допомогти врятувати Сергія Довганя можуть усі охочі ( і не лише вінничани). Реквізити для допомоги: 5168 7427 0199 8167 (Гривні UAH, приват Довгань Сергій Дмитрович) 5168 7574 0069 3059 (USD, Dovhan Tetiana ). Телефон для уточнень – 097-682-87-64

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ