Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

В Україні офіційно з'явився освітній омбудсмен

14 серпня, 2019 - 18:49
Фото: mon.gov.ua

Кабінет Міністрів офіційно призначив директора школи Сергія Горбачова на посаду освітнього омбудсмена. 

Відповідне рішення було ухвалено сьогодні, 14 серпня 2019 року, у приміщенні Будинку Уряду, передає прес-служба МОН на офіційному сайті.

«Ми щиро раді, що це рішення пройшло Уряд. Тепер Сергій Іванович зможе розпочати безпосередню роботу. Очевидно, що одразу почати з розгляду звернень він не зможе – спершу потрібно зайнятися розміщенням, пройти всі юридичні нюанси, набрати команду. Міністерство освіти і науки налаштоване максимально сприяти новому омбудсмену. Тому ми сподіваємось, що вже найближчим часом уся організаційна робота буде завершена і омбудсмен почне свою діяльність», – відзначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Нагадуємо, що 12 липня Міністр оголосила результати відбору на посаду освітнього омбудсмена. За процедурою, спочатку спеціально створена комісія розглянула всіх кандидатів та відібрала з них трьох осіб, яких рекомендувала до призначення Міністру. Згодом МОН представило усіх трьох кандидатів на своїй Фейсбук-сторінці, після чого було обрано на посаду саме Сергія Горбачова, директора спеціалізованої школи № 148 Києва. Визначальним фактором під час прийняття рішення стало знання системи освіти на різних, зокрема управлінських, щаблях, а також розуміння цінностей та суті розпочатих освітніх реформ

МОН також запрошує ознайомитись з біографією та відеовізиткою першого освітнього омбудсмена.

Нагадаємо, обрали першого освітнього омбудсмена ще у липні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ