Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Стан пораненого бійця ООС внаслідок підриву на вибухівці вкрай тяжкий

14 серпня, 2020 - 13:50
Фото з архіву "Дня"

У Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім І. Мечникова рятують тяжкопораненого бійця з Миколаєва.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім І. Мечникова Сергій Риженко, передає Укрінформ.

“Стан вкрай тяжкий. Відкрита черепно-мозкова травма. Десятки осколків прошили тіло. Один з них пошкодив праве око. Безліч осколків у голові, обличчі, шиї, грудній клітці, передній черевній стінці, в кінцівках. Переломи пальців рук і ніг, термічні опіки голови, обличчя, правої руки”, - описав поранення бійця головлікар.

За словами Риженка, пораненому 37 років, він родом з Миколаєва. Поранення військовик зазнав під час підриву автомобіля на протитанковій міні.

Наразі його прямо з реанімаційного залу подали в операційну. Стан пораненого стабілізовано.

“Офтальмологам вдалося врятувати праве око. Попереду тривале лікування в Мечникова. Віримо, що виживе”, - написав Риженко.

Як повідомлялося, 13 серпня у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід» підірвалися на невідомому вибуховому пристрої два військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил. Один із них загинув, другий зазнав поранення.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ