Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Трамп заявив про ліквідацію сина бен Ладена

14 вересня, 2019 - 18:02
Фото Reuters

Президент США Дональд Трамп заявив, що сина екслідера терористичного угрупування "Аль-Каїда" Усами бен Ладена – Хамзу бен Ладена – було ліквідовано внаслідок спецоперації.

Про це із посиланням на прес-службу Білого дому повідомляє Reuters.

"Впливовий представник "Аль-Каїди" Хамза бен Ладен, син Усами бен Ладена, знищений в ході контртерористичної операції США на кордоні Афганістану та Пакистану", - йдеться в заяві, поширеній в суботу від імені президента США Дональда Трампа.

Як зазначається в документі, "втрата Хамзи бен Ладена не лише позбавить"Аль-Каїду" важливого елемента в керівництві і символічної зв'язку з його батьком, а й підірве активність угруповання".

У заяві говориться, що на Хамзі бен Ладену лежить відповідальність за плани і діяльність низки терористичних угруповань.

Про деталі операції нічого не повідомляється, проте американські журналісти відзначають, що непідтверджені повідомлення про загибель Хамзи бен Ладена стали з'являтися кілька тижнів тому.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ