Мені судилася така доля, що ваші мертві вибрали мене. Не можна займатися історією голокосту та не стати хоч би напівєвреєм, як не можна займатися історією голодомору й не стати хоча б напівукраїнцем.
Джеймс Мейс, американський історик, політолог, публіцист, дослідник Голодомору в Україні, автор газети "День"

Американські сенатори вимагають запровадити санкції проти компанії-розпорядника Nord Stream 2

14 вересня, 2021 - 18:24
Фото Reuters

У США двоє сенаторів від Республіканської партії заявили, що домагатимуться від адміністрації президента запровадити санкції проти компанії-розпорядника газопроводу Nord Stream 2, блокуючи призначення на міністерські посади.

Про це повідомляє The Wall Street Journal, передає Укрінформ.

«Високопоставлені республіканці в Сенаті в понеділок погрожували блокувати кандидатури п'яти найвищих посадових осіб Міністерства фінансів до нескінченності, якщо адміністрація Байдена не внесе до "чорних списків" компанію, яка керує російським проєктом газопроводу Nord Stream 2», - пише видання.

Зокрема, сенатори Пет Тумі й Тед Круз заявили, що готові підтримати кандидатів на вищі посади нинішньої адміністрації, в тому числі двох чиновників у сфері національної безпеки, які контролюють санкції та фінансування боротьби з тероризмом, якщо Міністерство фінансів запровадить санкції проти компанії Nord Stream 2 AG.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ