Обирати собі уряд має право лише той народ, який постійно знаходиться в курсі того, що відбувається
Томас Джефферсон, видатний політичний діяч, дипломат і філософ епохи Просвітництва, один з авторів Декларації незалежності США, 3-й президент США в 1801-1809 роках

У Нідерландах виступили в суді ще восьмеро родичів жертв рейсу МН17

14 вересня, 2021 - 19:18
Фото Reuters

У Нідерландах в судовому комплексі "Схіпхол", де проходять слухання у справі МН17 сьогодні 14 вересня виступили 8 родичів загиблих рейсу МН17.

Про це повідомляє Укрінформ.

Наступне судове засідання у справі МН17 відбудеться 16 вересня о 10:00, за місцевим часом. У четвер слово у суді матимуть також 8 родичів загиблих.

Під час своїх виступів рідні загиблих закликають винних взяти на себе відповідальність та розповісти правду про трагедію.

“Вони мають почути, що зробили з нами, нашими життями. Вони мають побачити та почути, що вони зробили з матір’ю та її родиною”, - наголосили під час свого сьогоднішнього виступу нідерландці Ельс та Франс Пейненбург, які втратили сина та невістку.

Батьки наголосили, що через два тижні після збиття МН17 їхньому сину мало виповнитися 25 років. Вони також сказали, що оплакують не тільки свого сина та невістку, а всіх 298 загиблих.

“Ми маємо надію, що Росія прислухається. Обвинувачених закликаємо говорити, взяти відповідальність”, - сказали батьки загиблого нідерландця.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ