Кожне національне письменство, годуючись помітними і непомітними впливами од інших письменств, все-таки органічно переробляє й перетворює їх і виявляє тим натуру даної нації, її ідеали й змагання, її інтереси й потреби.
Сергій Єфремов, український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик

На меморіалі Героїв Небесної сотні вшанували пам’ять Героїв України

14 жовтня, 2021 - 19:20
Фото автора

Дня захисників і захисниць України, 79-ї річниці створення УПА та Дня Українського козацтва відбулись заходи на меморіалі Героїв Небесної сотні у Львові. Люди прийшли вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя за Україну.

Зокрема під супровід військового оркестру відбулося урочисте підняття державного прапора. Священики різних конфесій відслужили панахиду за загиблими Героями, що віддали найцінніше – своє життя, за рідну землю.

«Сьогодні ми тут, в особливому місці, в особливий день. Сьогодні, в День захисника і захисниці України, ми говоримо про Героїв та родини, але насправді ми всі сьогодні говоримо і про майбутнє – саме те майбутнє, яке стало можливим завдяки подвигу Героїв Небесної Сотні, завдяки подвигу Героїв російсько-української війни, подвигу Героїв УПА, які карбували незалежність нашої держави. Це місце для когось є місцем роздумів, для когось – пошани, для когось – поштовхом для дій», - зазначив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Відтак ряд військових отримав подяки від міста. Після цього люди поклали квіти та запалили лампадки біля меморіалу.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ