Кожне національне письменство, годуючись помітними і непомітними впливами од інших письменств, все-таки органічно переробляє й перетворює їх і виявляє тим натуру даної нації, її ідеали й змагання, її інтереси й потреби.
Сергій Єфремов, український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик

Одеський художній музей отримав статус національного

14 жовтня, 2021 - 14:51
Фото з архіву "Дня"

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про надання комунальному закладу "Одеський художній музей" статусу національного.

Відповідний указ №541/2021 підписано 14 жовтня і розміщено на сайті президента, пише "Інтерфакс-Україна".

Кабінет Міністрів має опрацювати питання щодо проведення ремонтно-реставраційних робіт на будівлі-пам'ятці національного значення, в якій розміщується комунальний заклад "Одеський національний художній музей".

Крім того, Одеська обласна держадміністрація спільно з Одеською облрадою мають опрацювати в установленому порядку питання щодо присвоєння Одеському національному художньому музею імені Олександра Ройтбурда.

Як повідомлялося, керівник Одеського художнього музею, український художник Олександр Ройтбурд помер 8 серпня 2021 року у віці 59 років після тривалої хвороби. Він очолив музей у березні 2018 року. У 2019 році був відсторонений від керування установою, але на початку 2020-го відновлений рішенням суду.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ