Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

ВООЗ сформувала групу вчених для нового розслідування появи Covid-19

14 жовтня, 2021 - 12:21
Фото Reuters

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) затвердила склад нової команди вчених, що поновить розслідування природи походження вірусу SARS-COV-2.

Як передає "Укрінформ", про це повідомляє ВООЗ.

Зазначається, що в науково-консультативну групу щодо походження нових патогенів (Scientific Advisory Group for the Origins of Novel Pathogens (SAGO) з-поміж понад 700 заявників відібрали 26 науковців з усього світу.

Серед них американська дослідниця, що вивчала вірус Еболи доктор Інгер Деймон, очільник інституту вірусології клініки Шаріте в Німеччині професор Крістіан Дростен, професор тропічної мікробіології в університеті Оксфорд Стюарт Блексел та інші науковці.

Група вчених шукатиме нові докази походження вірусу в Китаї та інших країнах, що спричинив пандемію та забрав життя майже 5 мільйонів людей у всьому світі.

Експерти ВООЗ уже проводили схоже дослідження і навіть відвідували китайське місто Ухань, звідки пішла пандемія коронавірусу. Поновлення розслідування пов'язане з тим, що отриманих від учених Китаю даних недостатньо, щоб відповісти на питання про походження коронавірусу.

Як повідомлялося, у світі станом на ранок 14 жовтня зафіксували 239 963 626 випадків зараження коронавірусом. Зокрема виявлено 4 889 877 смертей, одужало 217 306 219 осіб.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ