Свобода не може бути частковою.
Нельсон Мандела, південноафриканський державний і політичний діяч

Львівщину відвідав командувач Сухопутних військ Канади

14 листопада, 2016 - 18:02

Сьогодні, 14 листопада, командувач Сухопутних військ Збройних сил Канади генерал-лейтенант Пол Вінник відвідав Яворівський полігон. Це сталося в рамках першого його офіційного візиту в Україну. 

Основною метою візиту генерал-лейтенанта була перевірка якості та діяльності канадського складу, який тут перебуває, а також ознайомлення з Міжнародним центром миро творчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П.Сагайдачного. Під час відвідин полігону Пол Вінник побував на навчальних місцях, де канадські військові тренують бійців ЗСУ. Для наочності канадські інструктори продемонстрували, чого уже навчили українських воїнів.

Також він ознайомився з новими, нещодавно введеними в експлуатацію, навчальними ділянками, на яких продовжують за стандартами НАТО готувати наших військових.

Як розповів канадський командувач, він дуже вражений мотивацією українських військових. В той же час він гордий і за канадських солдат, які у такий час знаходяться в Україні і допомагають воїнам ЗСУ. Він зазначив, що контракт по підготовці українських військових на даний час діє до квітня 2017 року.

Варто зазначити, що командувач Сухопутних військ Збройних сил Канади генерал-лейтенант Пол Вінник є внуком українських емігрантів. Напередодні він побував у рідних краях свого діда, який у 1890 році виїхав у Канаду, - Поздимирі Сокальського району Львівщини. Там він познайомився із своїми рідними, а також відвідав церкву та школу. До речі, директор сільської школи у Поздимирі передав Полу Винникові кілька документів із історії його родини.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів, фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ