Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Марчук: У поведінці Росії можливе все, треба бути готовими до різних варіантів розвитку подій

14 грудня, 2018 - 19:52
Фото з архіву "Дня"

Україні треба усвідомити, що у поведінці Росії можливе все, тож треба бути готовими до різних варіантів розвитку подій.

Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів Представник України у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук.

«Згадайте, що впродовж трьох останніх років поведінка Росії у світі різко змінилася. Пам’ятаєте, як російські літаки почали заходити у повітряний простір європейських країн, в тому числі країн НАТО, а російські підводні човни – у територіальні води Швеції й Норвегії в Балтійському морі. Але, на превеликий жаль, довготривалий європейський спокій розхолодив усіх і ні в кого не спрацював "сигнал тривоги"!

А хто зміг спрогнозувати анексію Росією Криму? НАТО з його розвідувальним співтовариством, яке має гігантські можливості, спрогнозувало? Ні! А війну на Донбасі? А все тому, що дії Путіна прогнозували на основі здорового глузду, а, як на мене, вони явно ішли врозріз із ним!

До чого я веду? Нам взагалі треба усвідомити, що у поведінці Росії можливе все, тож треба бути готовими до різних варіантів розвитку подій», - пояснив він.

Нагадаємо, що у Вашингтоні Командувачі ВМС ЗСУ і ВМС США обговорять агресію РФ у Чорному морі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ