Найбільша і найважливіша частина виховання кожного — це те, що ми даємо собі самі.
Едвард Ґіббон, британський історик, член Парламенту Великої Британії

Українські науковці долучаться до виготовлення ізраїльської вакцини від COVID-19

14 грудня, 2020 - 17:16
Фото: Reuters

 Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук обговорив з міністром охорони здоров’я країни Юлієм Едельштейном співпрацю в рамках боротьби з пандемією COVID-19, зокрема спільну роботу науковців двох країн над швидким виготовленням ізраїльської вакцини.

Про це повідомляє пресслужба Посольства України в Ізраїлі.

"Під час зустрічі сторони обговорили питання співпраці в рамках боротьби з пандемією. Євген Корнійчук та Юлій Едельштейн досягли домовленості щодо спільної роботи ізраїльських та українських науковців над швидким виготовленням ізраїльської вакцини, а також обміном інформацією про дієвість вакцини", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, ізраїльська сторона пообіцяла всебічне сприяння в швидкому отриманні Україною вакцини від COVID-19 відомих міжнародних компаній, які вже отримали затвердження FDA чи знаходяться на остаточній стадії його отримання.

Також на зустрічі було обговорено питання щодо квоти на залучення працівників по догляду за літніми людьми в рамках «Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль» та питання подальшого розвитку співробітництва між Україною та Ізраїлем у сфері медичного туризму в обидва напрямки.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ