Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

"Антонов" збудує 5 літаків для Українських національних авіаліній

14 грудня, 2021 - 15:37
Фото antonov.com

Протягом наступних трьох років на замовлення міністерства інфраструктури і української національної авіакомпанії в Укроборонпромі побудують 5 літаків АН-158.

Про це на спільному брифінгу з міністром інфраструктури Олександром Кубраковим щодо флоту повітряних суден національного перевізника України сказав гендиректор Укроборонпрому Юрій Гусєв, передає "Суспільне".

“АН-158. Чудовий літак на 99 крісел. Ми готові протягом наступних трьох років … побудувати 5 таких літаків і будемо щасливі, що завдяки цьому контракту і замовленню буде відроджене серійне виробництво літаків”, — сказав Гусєв.

За його словами, очікується, що відповідні контракти будуть підписані безпосередньо між державним підприємством “Антонов” і Українськими національними авіалініями.

“Переконані, що це відкриває нову сторінку для авіабудівництва в Україні”, — сказав Гусєв. За його словами, перший літак буде побудований впродовж року.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков розповів, що в Україні є попит на такі літаки.

“Це регіональний літак, 99 крісел. Підходить на відстані в межах України або в межах 2-3 годин. У нас точно є попит на такі літаки”, — сказав міністр.

За його словами, коли планували створення національного авіаційного перевізника, йшлося про стимулювання авіаційної галузі.

“Україна — одна з небагатьох країн, яка вміє будувати літаки, має технології, має виробництво, має людей і не вистачало замовлення з боку держави. Я сподіваюсь, що в першому-другому кварталі наступного року ми вже підпишемо контракти”, — розповів міністр.

Говорячи про Українські національні авіалінії, Кубраков сказав: “ЮНА — це акціонерне товариство, власник є держава. Що стосується операційного прибутку, компанія в перші роки буде розвиватися”. За словами міністра, компанія стане прибутковою максимум за 5 років. Що стосується керівного складу, то він зараз формується, уточнив посадовець.

Нагадаємо, наприкінці листопада президент Володимир Зеленський повідомив, що в Україні з'явиться нова державна авіакомпанія Ukrainian National Airlines.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ