Пристрасть до перемоги палає в кожному з нас. Воля до перемоги — питання тренування. Спосіб перемоги — питання честі.
Маргарет Тетчер, прем'єр-міністр Великої Британії (від Консервативної партії) у 1979–1990 роках

У Львові силач «Тягнизуб» встановив рекорд заради благодійності

15 січня, 2017 - 10:12
Фото Валерія Шмакова

Олег Скавиш, педіатр за фахом, потягнув зубами великі сани з людьми – загальна вага «вантажу» 494 кілограми, відстань – 21 метр. Тривала атракція 68 секунд.

Акція відбулася у межах доброчинної ініціативи «Разом потягнемо», і це спільний проект лікаря Скавиша та благодійного фонду «Крила надії» задля допомоги важко хворим діткам, що перебувають на лікуванні у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.  

Свій уже десятий за ліком рекорд «Тягнизуб» присвятив 13-річній Христинці Страдомській. Дівчинка хвора на синдром Ніймеген (хромосомної нестабільності), що характеризується мікроцефалією, комбінованим первинним імунодефіцитом, підвищеною чутливістю до радіоактивного опромінення та високою схильністю до лімфоїдних пухлин. Згідно з повідомленням прес-служби ЛОДА, «Христинка чекає на неродинну трансплантацію, яка відбуватиметься за кордоном. Для цього потрібно зібрати 120 тис. євро».


Фото Валерія Шмакова

Подія відбувалася на проспекті Свободи, і це місце наймасовішого перебування у свята львів’ян та гостей міста. Охочі допомогти Христинці Страдомській  кидали гроші у прозору скриньку для пожертв. Створити доброзичливу, сприятливу для благочинності атмосферу «Тягнизубу» допомагали вертеп «Містерія Різдва» і молодіжний театр «Мельпомена».

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ