Хто пожертвував свободою заради безпеки, не заслуговує ні на свободу, ні на безпеку.
Бенджамін Франклін, американський учений-фізик, державний діяч, дипломат і публіцист.

Адвоката Януковича можуть призначити заступником голови ДБР, - активісти

15 січня, 2020 - 21:05
Фото: Facebook / Громадська Організація «Родина Героїв Небесної Сотні»

Заступником директора Державного бюро розслідувань може стати адвокат колишнього президента Віктора Януковича Олександр Бабіков.

Про це повідомляє ГО "Сім'я Героїв Небесної Сотні" на сторінці у Facebook.

У разі призначення, на Бабікова буде покладено аудит справ Майдану, коли ДБР їх отримає.

14 січня сім'ї загиблих на Майдані, і їх адвокати, поранені та учасники Революції Гідності зустрічалися з начальником ДБР Іриною Венедиктовою.

"Ще 2 січня ми подавали звернення, де заперечували проти призначення на адміністративні посади осіб, які мають конфлікт інтересів. На зустрічі спробували прояснити ці питання. Зокрема, чутки про призначення на посаду заступника директора ДБР адвоката Януковича Олександра Бабікова. На жаль, спростування не відбулося", - йдеться в повідомленні.

У відповідь на це глава ДБР відповіла, що у разі рекомендації конкурсною комісією за умови проходження спецперевірки він буде призначений.

"Згодом виявилося, що Бабіков вже проходить спецперевірку. А конкурсна комісія, якій окремо ставили питання, наявність у Бабікова конфлікту інтересів у зв'язку з його діяльністю як адвоката не виявила. Мовляв, Бабіков не є особистим адвокатом Януковича, а лише знайомився з матеріалами цієї справи. Не виявив ніяких перешкод для цієї посади Бабіковим і поліграф", - йдеться в повідомленні.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ