Задумавши суперечку теперішнього з минулим, ми виявимо, що втратили майбутнє
Уінстон Черчилль, британський політик, прем'єр-міністр Великобританії

Письменниця Людмила Таран потребує допомоги для боротьби з раком

15 січня, 2020 - 18:10
Фото: Facebook / Наталія Лебідь

Письменниця, літературознавиця та журналістка Людмила Таран потребує фінансової допомоги для боротьби з раком. 

Про це повідомляють друзі та знайомі письменниці у Facebook, передає Читомo

Людмила Таран бореться з раком з 2017-го року. Вона перенесла кілька складних операцій у Національному інституті раку, а також пройшла курси променевої й гормонотерапії. Повідомляється, що ці заходи були не достатніми, і у Людмили Таран знову діагностували метастази.

Для усіх небайдужих і тих, хто виявить бажання фінансово допомогти письменниці вказуємо номер банківської картки:

ПриватБанк

5168 7456 0071 8032

Одержувач – Таран Людмила Василівна

Людмила Таран — сучасна українська поетеса, прозаїк, літературознавець, журналістка. Авторка численних збірок поезій, серед яких «Глибоке листя» (К.: Молодь, 1982) «Книга перевтілень» (К.: Факт, 2004). та інших. Аторка книжки літературно-критичних статей «Енергія пошуку» (К.: Рад. письменник, 1988), книжки інтерв’ю «Гороскоп на вчора і на завтра» (К.: Рада, 1995), книги статей та інтерв’ю «Жінка і чоловік: долаючи стереотипи» (К.: Факт, 2002). а також упорядниця та авторка низки статей до наукових та науково-популярних видань.

Також Людмила Таран й авторка прозових книжок: «Ніжний скелет у шафі» (К.: Дуліби, 2006), «Любовні мандрівки» (К.: Факт, 2007), «Дзеркало Єдинорога» (Львів, Піраміда, 2009), «Артеміда з ланню та інші новели» (Львів, Срібне слово, 2010).

Добірки поезій перекладалися англійською, литовською, польською, російською мовами.

 Нагороджена Орденом Св. великомучениці Варвари; лауреат мистецької премії «Київ» ім. Євгена Плужника (2005), премій ім. О. Білецького (1996), ім. Василя Мисика (1996), журналів «Кур’єр Кривбасу», «Березіль», «Українська культура», «Україна». Переможниця конкурсу для журналістів Програми ООН «Гендер у розвитку» (1998).

Номінована АВІ (Американським Біографічним Інститутом) у номінації «Who’s Who of Professional & Business Women» Жінкою Року-1999.
 

 

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ