Сміливі думки відіграють роль передових шашок у грі; вони гинуть, але забезпечують перемогу.
Йоганн Вольфганг фон Гете, німецький письменник

Окупанти продовжують блокувати роботу п'яти КПВВ на Донбасі

15 січня, 2021 - 20:49
Фото: dpsu.gov.ua

Російські найманці залишають заблокованими дорожні коридори навпроти контрольних пунктів в'їзду-виїзду "Щастя", "Золоте", "Гнутове", "Майорське" і "Мар'їнка".

"Фактичний пропуск громадян здійснюється лише в контрольних пунктах в’їзду-виїзду "Станиця Луганська" – щоденно та "Новотроїцьке" – двічі на тиждень у понеділок та п’ятницю, коли окупанти розблоковують рух дорожнім коридором", - повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України в п'ятницю.

Зазначається, що протягом тижня військовослужбовці Держприкордонслужби України оформили в КПВВ "Станиця Луганська" на тимчасово окуповану територію – 2 615 осіб, на контрольовану територію – 2 730 осіб.

Через КПВВ "Новотроїцьке" 119 громадян і 16 транспортних засобів попрямували у бік тимчасово окупованої території Донбасу.

Водночас 63 людини і 12 транспортних засобів перетнули лінію розмежування в напрямку контрольованої території.

Крім того, російські найманці не допустили на тимчасово окуповану територію України п'ятьох громадян, прикордонники забезпечили їх повернення на контрольовану територію.

Прикордонники також виявили трьох громадян, які слідували на контрольовану територію за частково підробленими документами.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ