Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

У Київській опері відбувся масштабний Різдвяний концерт

15 січня, 2022 - 12:54

Два повних зали, виступи на біс та овації понад п'ятнадцять хвилин! Саме так Київська опера розпочала 2022 рік. «Нові мелодії Різдвяної ночі» - грандіозний концерт основою якого є українські колядки. Це унікальна можливість для глядачів по-іншому подивитись на українські народні традиції та почути їх зовсім у новому форматі.

8 січня глядачі телеканалу “Київ” мали змогу побачити концерт наживо.

“До цьогорічних мелодій було спеціально створено дві авторські колядки. Одну на вірш-кант Григорія Сковороди музику написав Тимур Полянський і аранжував її Артем Рошенко. Вірш до другої колядки написала Ілона Верхівська-Ельтек, а музику та аранжування зробив Євген Петров.

А в колядці “В темную нічку” аранжування навмисно зроблене не як колискова, а як історичний підтекст того, що відбувалось у світі від народження Ісуса Христа і до сьогодні,” - говорить Петро Качанов директор-художній керівник Київської опери, автор ідеї та режисер-постановник концерту.

У концерті «Нові мелодії Різдвяної ночі» взяли участь понад 140 осіб на сцені, серед яких оркестр, хор та зірки оперної сцени: Ніна Матвієнко, Тарас Штонда, Валентин Дитюк, Юрій Годо, Дмитро Тодорюк, Юлія Засімова, Гліб Іванов, Олександр Киреєв, Дар’я Миколенко, Анастасія Поважна, Анастасія Поліщук, Дмитро Фощанка. Диригент - Василь Василенко.

"Українці — міська нація, і ми колядуємо по-європейськи!", - коментують у Опері.

Нагадаємо, що «Нові мелодії Різдвяної ночі» - це третій Різдвяний концерт, який традиційно проходить у Київській опері.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ