Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Зеленський прокоментував проведення виборів на Донбасі та в Криму восени

15 лютого, 2020 - 14:59
Фото ОПУ

Президент Володимир Зеленський хотів би провести місцеві вибори, у тому числі, й на тимчасово непідконтрольному Донбасі та в анексованому Криму вже у жовтні цього року. Проте без виконання безпекових і політичних умов це неможливо.

Про це він заявив у суботу під час виступу на Мюнхенській конференції з питань безпеки, повідомляє Укрінформ.

"Наше бажання сьогодні — провести місцеві вибори по всій території України, включно з окремими районами Донецької і Луганської областей у жовтні 2020 року. Хотілося б, щоб і на території Криму. Але зробити без елементарних безпекових і політичних умов, порушуючи Конституцію України та міжнародні стандарти демократичних виборів, є неможливим для нас", - зазначив Зеленський.

Крім того, він нагадав, що російська сторона відкрито інформує увесь світ, що у 2019 році на тимчасово непідконтрольних частинах Донбасу було видано 125 тисяч російських паспортів.

"Людям на Донбасі потрібні вибори, які будуть визнані Україною, усім світом, легітимними. І вони не можуть бути такими, якщо пройдуть не за українським законодавством, під звуки пострілів та без контролю нашого кордону", - наголосив Президент.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ