Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Зеленський прокоментував проведення виборів на Донбасі та в Криму восени

15 лютого, 2020 - 14:59
Фото ОПУ

Президент Володимир Зеленський хотів би провести місцеві вибори, у тому числі, й на тимчасово непідконтрольному Донбасі та в анексованому Криму вже у жовтні цього року. Проте без виконання безпекових і політичних умов це неможливо.

Про це він заявив у суботу під час виступу на Мюнхенській конференції з питань безпеки, повідомляє Укрінформ.

"Наше бажання сьогодні — провести місцеві вибори по всій території України, включно з окремими районами Донецької і Луганської областей у жовтні 2020 року. Хотілося б, щоб і на території Криму. Але зробити без елементарних безпекових і політичних умов, порушуючи Конституцію України та міжнародні стандарти демократичних виборів, є неможливим для нас", - зазначив Зеленський.

Крім того, він нагадав, що російська сторона відкрито інформує увесь світ, що у 2019 році на тимчасово непідконтрольних частинах Донбасу було видано 125 тисяч російських паспортів.

"Людям на Донбасі потрібні вибори, які будуть визнані Україною, усім світом, легітимними. І вони не можуть бути такими, якщо пройдуть не за українським законодавством, під звуки пострілів та без контролю нашого кордону", - наголосив Президент.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ