Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Впроваджено дзеркальні заходи для країн, котрі встановлюють обмеження для українських перевізників

15 квітня, 2020 - 15:52
Фото Павла ПАЛАМАРЧУКА, "День"
Кабінет Міністрів України на засіданні в середу затвердив впровадження дзеркальних заходів щодо країн, які встановлюють обмеження для українських перевізників.
 
Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства інфраструктури України.
 
"Сьогодні, 15 квітня 2020 року, Урядом схвалено механізм, відповідно до якого Україна на засадах взаємності буде вживати обмежувальні заходи до тих країн, які встановили обмеження до України", - йдеться у повідомленні.
 
"Україна підтримує вільний рух вантажів між країнами, ми не обмежували здійснення вантажних перевезень у жодному напрямку. Економіка як українська, так і інших країн має працювати, - наголосив Міністр інфраструктури Владислав Криклій, - проте, після запровадження обмежень до українських перевізників деякими країнами, Уряд був вимушений запровадити дзеркальні заходи".
 
Урядом внесено зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.03.2020 № 287. 
 
Відтепер для водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад країн, що встановили обмеження перетину власного державного кордону для таких осіб з України, застосовуються відповідні заходи на засадах взаємності.
 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ