Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

На засіданні РНБО сьогодні обговорюватимуть ситуацію на Донбасі та розширення санкцій щодо контрабандистів

15 квітня, 2021 - 11:43
Фото: ОПУ

На засіданні Ради національної безпеки і оборони (РНБО), яке відбудеться у четвер, 15 квітня, обговорюватимуть ситуацію на Донбасі та питання розширення пакету санкцій щодо організаторів та виконавців контрабандних схем, повідомляє Офіс президента України.

"Сьогодні, 15 квітня 2021 року, під головуванням президента України Володимира Зеленського відбудеться засідання Ради національної безпеки і оборони. На порядку денному - детальне обговорення безпекової ситуації на сході країни, а також ситуації в національній економіці з огляду на розпочатий державою процес зламу багаторічних корупційних схем", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що одне із ключових питань порядку денного РНБО буде розглянуто в таємному режимі і стосуватиметься обговорення ситуації на Донбасі.

Крім того, члени РНБО розглянуть другий розширений пакет персональних санкцій щодо організаторів та виконавців контрабандних схем.

"Контрабанда, яка за десятиліття набула загрозливих масштабів, суттєво підриває нашу економічну безпеку та потребує невідкладних рішень", - йдеться у повідомленні.

На засіданні також будуть обговорені ширші питання, що стосуються економічної безпеки держави. Серед важливих питань також кібербезпека.

Окремо, у розділі "Різне", будуть винесені на розгляд членів колегіального органу спеціальні питання від глави держави.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ