Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Бойовики на Донбасі мали наказ перешкоджати спостерігачам, - ОБСЄ

15 травня, 2017 - 11:48
Фото з архіву "Дня"

Бойовикам контрольованої РФ “ДНР-ЛНР” роздали інструкції щодо здійснення перешкоджання місії ОБСЄ. Про це з посиланням на звіт місії повідомляє BBC- Україна.

"У своїй штаб-квартирі в підконтрольному уряду (України) Соледарі СЦКК передав СММ копію частини пам'ятки, яка, за словами представника збройних сил Російської Федерації, була видана старшими за рангом членами "ДНР" персоналу на постах та блокпостах, розташованих у непідконтрольних уряду районах Донецької області", - вказано у звіті місії.

Так, згідно з документом, членам "ДНР" наказано зупиняти патрулі СММ і не дозволяти спостерігачам проїзд, якщо вони пересуваються "незапланованими маршрутами". Також бойовикам рекомендують не вступати у дискусії з членами патруля СММ і не відповідати на їхні запитання, додали в ОБСЄ.

Нагадаємо, 23 квітня на Луганщині підірвалась машина СММ ОБСЄ. Загинув один спостерігач, ще двоє поранені. Загиблий був громадянином США, поранені - спостерігачі з Німеччини та Чехії.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: BBC Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ