Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Нацполіція отримала на озброєння перші німецькі пістолети-кулемети Heckler & Koch MP5

15 травня, 2019 - 21:34
Фото Нацполіція

Підрозділи Нацполіції отримали першу партію німецьких пістолетів-кулеметів Heckler & Koch MP5, які замінять радянські автомати Калашникова.

Про це заявили голова Нацполіції Сергій Князєв і голова Київської поліції Андрій Крищенко, які випробували зброю на полігоні.

За словами Князєва, MP5 є частиною реформування поліції і являє собою зброю превентивного характеру, яка покликана не вбивати людину, а зупиняти її, на відміну бойового автомата.

«Автомат Калашникова — це зброя, яка потрібна солдатові в армії. Він призначений для того, щоб знищувати злочинця. Новий вид зброї має превентивний характер. Поліцейський, який використовує зброю як крайню міру, повинен зупинити правопорушника, дати йому право на життя, а потім притягнути його до кримінальної відповідальності», — сказав глава Нацполіції.

Він зазначив, що найближчим часом усі наряди поліції, які несуть службу на вулицях, в аеропортах і на вокзалах, будуть забезпечені пістолетом-кулеметом МР5.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ