Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

SpaceX почала будівництво другого прототипу Starship

15 травня, 2019 - 22:51
Фото Reuters

Американський виробник космічної техніки SpaceX почав будувати другий прототип другого ступеня системи Starship and Super Heavy.

Інформацію підтвердив засновник компанії Ілон Маск у Twitter.

За його словами, прототипи будуть створювати різні інженери, проте вони обмінюватимуться інформацією та ідеями під час роботи.

SpaceX кілька років працює над проектом надважкої ракети-носія, що дозволить компанії виконувати пілотовані польоти на Місяць і Марс. Проест передбачає створення двоступеневої ракети під назвою Starship and Super Heavy, де Starship — назва другого ступеня і одночасно пілотованого космічного корабля, а Super Heavy — назва першого ступеня.

Обидва ступені будуть багаторазовими і зможуть після запуску повертатися на Землю, приземляючись на космодром або морську платформу.

Перший прототип Starship запустили на початку квітня.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ