Нація без державности є покалічений людський колективний організм.
Володимир Винниченко, український прозаїк, драматург, політичний і державний діяч. Перший голова Директорії УНР

Делегація США відвідала район ООС і вийшла в Азовське море

15 травня, 2021 - 17:49
Фото: Facebook / Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation

Вчора, 14 травня, відбувся візит представників Американської ради з питань зовнішньої політики до району проведення операції Об'єднаних сил.

Делегація відвідала Маріупольський загін морської охорони ДПС України, а під час виходу в море – пересвідчилась в присутності військових катерів РФ в акваторії Азовського моря, повідомляє пресцентр ООС.

В ході брифінгу представників Американської ради з питань зовнішньої політики ознайомили з безпековою ситуацією в районі проведення операції Об’єднаних сил.

В подальшому, іноземні гості ознайомилися із роботою контрольного пункту в’їзду-виїзду «Гнутове». Він є одним із семи КПВВ в районі проведення ООС та вимушено не працює в повній мірі через те, що російсько-окупаційні війська з протилежного боку блокують рух людей і транспорту.

Також представники американської делегації відвідали один із підрозділів Збройних Сил України, який виконує бойові завдання у стримуванні російської агресії поблизу Широкиного.

Побувавши неподалік лінії зіткнення, іноземні делегати на власні очі побачили наслідки «русского мира» на Приазов’ї, оцінили ситуацію на фронті та пересвідчились в присутності російських військ на Сході України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ